--

Herkese merhaba!
Bir kaç gün önce Webtures firmasının hediye kitap kampanyasına katılmıştım. Kazanacağımı pek düşünmüyordum. Bu sabah açıköğretim sınavından* çıkıp eve geldiğimde kargo gelmişti. Gerçekten beklemediğim bir anda geldi. Çokta güzel oldu, çokta iyi oldu. Teşekkürler Webtures!

*Konudan çok azcık uzaklaşayım:
Sınavın nasıl geçtiğini soracak olursanız üniversiteden aklımda kalan bilgiler ile bazı soruları kolaylıkla yanıtlayabildim fakat ilk kez gördüğüm sorularda vardı. Açıköğretim okumak yerine normal yüzyüze eğitimin olduğu bir okul çok daha iyi kitaplarla çok boğuşmadan dersle dinlediklerinizle aklınızda kalanları hatırlayarak bile soruları çözebilirsiniz. Yine de sınav beklediğimden daha iyi geçti diyebilirim. Bakalım sonuçlarda böyle iyi gelir mi bilemem ama bana kalırsa açıköğretim dışardan göründüğü kadar da basit olmuyor çünkü bir anlatan yok 🙂

webtures-hediye

Paket içeriğinde Seo kitaplarına ek olarak farklı webtures ürünleride göndermişler. Hepsi gerçekten güzel görünüyor. Bunları örneklendirecek olursam kalem, bardak altlığı, karton ve bez şekilde hazırlanmış iki farklı güzel bir taşıma çantası ve webtures şekerlemeleri paketin içinde bulunuyordu!
Ayrıca Seo ve webtures firması hakkında genel bilgileri içeren bir kitapçık paketin içinden çıktı.

Üstelik tüm bunlar tamamen ücretsiz şekilde kapıma kadar ulaştırıldı. (Evet kargo ücreti ödemedim :))

Webtures nedir?

“Webtures, SEO başta olmak üzere Dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen, planlayabilen ve uygulayabilen ekip ruhuyla hareket eden bir ajanstır.”

Sizde internet siteleriyle ilgileniyorsanız ya da başlangıç yapmak istiyorsanız hediye seo kitapları kampanyasından yararlanmak için: ” https://www.webtures.com.tr/basvuru-formu/ ” adresini kullanabilirsiniz.

Webtures hakkında genel bilgi edinmek, hizmetlerini incelemek ya da hizmetlerinden yararlanmak isterseniz https://www.webtures.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Katılan ya da katılacak herkese bol şans! 🙂

Bu yazıya 2 kişi yorum yapmış

    • Batuhan Bu yorumu yanıtla

      Şimdi kontrol ettiğimde linkin başvuru sayfası yerine direk olarak satın alma sayfasına yönlendirildiğini gördüm. Anladığım kadarıyla ücretsiz kitap kampanyası bitmiş durumda. Elbet önümüzdeki haftalarda yeni bir kampanya yaparlar diye düşünüyorum 🙂

Neden yorum bırakmıyorsun?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir