--

Herkese yeniden merhaba!!

Uzun süredir yeni yazı paylaş(a)mıyorum. Yazacak, anlatacak bir konu aklıma gelmiyor. İlk yazımda bu blog sürekli teknoloji üzerine olmayacak biraz kendimden de bahsedeceğimi yazdığım bir blog sitesi olacaktı fakat alışkanlıktan dolayı kendimi pek anlatamıyorum daha çok teknoloji üzerine fikirlerim ve yazılarım oluyor. Ara sıra böyle kendimden bir şeyler yazmayı deneyeceğim.

Yazılarımı kaç kişi takip ediyor ya da okuyor net olarak bilmiyorum ama analiz raporlarına baktığımda benim dışımda bir kaç kişiden fazlası değil yani arkadaşlarım dışında pek okuyan yok. Bunu okuyan kişi evet sen! Şuan bunu okuyorsan muhtemelen okumayı seven birisin çünkü günümüzde okumayı seven fazla kişi kalmadı. -Ki yazılarım çok çekici değil- Böyle yazılar yerine günlük vloglar, sesli anlatım yapılan videolar daha çok ilgi çekiyor ve tercih ediliyor. Bu durum bende tam tersi. Eğer bir konu hakkında araştırma yapıyorsam video yerine yazı tercih ediyorum. Videolarda çok zaman kaybı ve gereksiz konuşma olduğunu düşünüyorum yazılarda ise yazıya hızlıca göz gezdirerek aradığım bilgiyi bulmam daha hızlı oluyor :)) (Senin bu konuda düşüncen nedir? Eğer istersen yorum olarak ekleyebilirsin :))

Son yazımda Çin’den bir Drone sipariş ettiğimi yazmıştım, o Drone hala ortalıkta yok kargo takip bilgisinde de yenilenme yok umarım bir yerlerde kaybolmamıştır. Heyecanla bekliyorum. Drone geldiğinde yazabileceğim yeni bir yazı konusu bulmuş olacağım. Daha önce Drone deneyen, hobi olarak drone kullanan var mı? Eğer varsa Drone gerçekten harcanan zamana ve maddi giderlere değecek bir hobi mi sizce? Yorum olarak eklerseniz sevinirim 🙂

Konu teknoloji olunca uzun uzun yazılar yazabiliyorum ama genel konulara gelince fazla anlatacak şeyler bulmayı başaramıyorum. Şuan kendimden bahsettiğim genel kategori ve teknoloji kategorisi dışında bir şey yazmıyor olsam bile her zaman öneriye açığım. Sizce başka hangi konularda yazmalıyım??

Bu yazımı burada sonlandırayım, yorumlarınızı bekliyorum yorum yazmayı unutmayın. Hoşçakalın!

Bu yazıya 3 kişi yorum yapmış

    • Batuhan Bu yorumu yanıtla

      Merhaba Berat, Steam Hile derken sadece başarım ve destekleyen oyunlarda koleksiyon kartları kazanma hilesi var bir oyunu satın almadan oynayabilmen için bir hile bulunmuyor. Bunun için oyunu korsan indirmen gerekiyor mesela CS GO oyununu satın almadan online oynaman neredeyse imkansız. Tabi bu başarımları kazanmak için başarım kazanmak istediğin oyuna sahip olman gerekiyor 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)