--

Herkese merhaba!
Sosyal medya hesaplarımı takip edenler mutlaka fark etmiştir, artık gün içinde bana sorulan teknolojiyle ilgili sorulara yetişemiyorum. Bu yüzden bunu işim haline getirme çabam ve bu işten para kazanma çabam başladı. Paylaşmış olduğum fiyat listesi bazı takipçilerim için uygun, hatta ucuz olarak nitelendirilmiş olsa da bazı takipçilerim için fazlasıyla pahalı olarak yorumlandı.

Herkesin bütçesine uygun, doğru bir fiyat listesi sunmak gerçekten zor. Fiyat listesini pahalı bulanlar ve basit yapıdaki sorular için ödeme yapmak istemeyenler için şu an bunu okuduğunuz internet sitesini kullanarak bana ilettiğinizde ücretsiz olarak yanıtlayacağım. Yanıtı birkaç kelime belki de bir cümle olan sorularınız için bir ödeme yapmak zorunda değilsiniz!

Sitemin menüsünde yer alan “Bana ulaşın” seçeneğini kullanarak ya da https://www.batuhankilinc.com/iletisim adresini kullanarak aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla sorularınızı bana iletmeniz mümkün! Üstelik sitemi kullanarak bana sorduğunuz sorularda hiçbir şekilde ücret ödemeniz gerekmiyor!


Soru sorma işleyişi nasıl gerçekleşiyor?
Sormak istediğiniz bir şey olduğunda bana ulaşın sayfasına girerek alt kısımda yer alan yorum kutusunu kullanarak sorularınızı bana iletirsiniz. Ardından onay sürecine düşmüş olan soru içerikli yorumunuz tarafımca onaylanır ve onaydan sonra 1 saat içinde tarafımca yanıtlanmış olur. Eğer yorumunuzu gönderirken “Yeni yorumları bana e-posta ile bildir.” seçeneğini seçerseniz yeni yanıt geldiğinde size bir bildirim maili gelecektir. Bu seçeneği işaretlemezseniz yanıtı görmek için sayfayı düzenli olarak ziyeret etmeyi unutmayın!


Web sitem üzerinde gerçekleşen soru/cevaplar tamamen ücretsizdir. Web sitesi harici whatsapp, facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden sorulan soruların ücrete tabii olduğu unutulmamalıdır.

Neden yorum bırakmıyorsun?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir