--

İlk kez 2013 yılında piyasaya sürülen Grand Theft Auto serisinin en son oyunu olan GTA 5, 2015 yılında daha geliştirilmiş bir versiyonla windows platformlu bilgisayarlar için piyasaya çıkmıştı. İndirimsiz haliyle 169 TL’den satılan GTA 5’i Epic Games Store kullanarak ücretsiz olarak edinmeniz mümkün.

Temel sürüme ek olarak Criminal Enterprise Starter paketi de yer alan toplamda 183 TL değerindeki Premium Edition GTA 5’e ücretsiz sahip olmak için Epic Store hesabı ve Epic Store Launcher’a ihtiyacınız var.

GTA 5’i ücretsiz olarak hesabıma nasıl eklerim?
Eğer bir Epic Store hesabınız varsa bu linki kullanarak giriş yaptıktan sonra sayfada yer alan yeşil “Yükle” butonuna tıklayın. https://www.epicgames.com/store/tr/product/grand-theft-auto-v/home bu işlemin ardından alışveriş tamamlama sayfasına yönlendirileceksiniz burda da yine sağ alttaki yeşil butona tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer daha önceden epic store hesabınız bulunmuyorsa ve hesabınızı yeni açtıysanız şüpheli işlemleri engellemek için iki adımlı doğrulamayı aktifleştirmeniz istenebilir. Bunu aktifleştirmek için telefon numaranızı kullanabilirsiniz.

Satın alma esnasında kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi vermenize gerek yok. Bu bilgileri hiç kullanmadan ürünü hesabınıza eklemeniz mümkün.

Premium sürümüyle oyunda ne gibi avantajlar elde edilecek?
Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi oyunun temel haline de 39 TL’ye satılan Criminal Enterprise Starter paketine de sahip olacaksınız. Bu paketi oyunla birlikte aynı anda satın almak isterseniz steam’de 183 TL ödemeniz gerekiyor. Ayrı ayrı fiyatları ise toplamda 208 TL. Peki bu paket size ne gibi katkı sağlıyor?

Premium edition ile gelen paketle GTA 5 online hesabınıza eklenecek olan şeyler;

1,000,000 GTA Doları Nakit Bonus

Mülkler:
– Maze Bank West Yönetim Ofisi
– Paleto Forest Silah Deposu
– Senora Desert Sahte Para Basım Merkezi
– Great Chaparral Motorcu Kulübü
– 1561 San Vitas Street Daire
– 1337 Exceptionalists Way 10 Araçlık Garaj

Araçlar:
– Dune FAV
– Maibatsu Frogger
– Enus Windsor
– Obey Omnis
– Coquette Classic
– Turismo R
– Pegassi Vortex
– Huntley S
– Western Zombie Chopper
– Banshee

Silahlar, Kıyafetler ve Dövmeler:
– Compact Bomba Atar
– Keskin Nişancı Tüfeği
– Makineli Tabanca
– Sokak Yarışı ve İthalat/İhracat Kıyafetleri, Motorcu Dövmeleri

Değeri oyun içi para ile toplamda 10 milyon dolardan fazla olan tüm bu eşya ve mülkler ile online’a hızlı bir başlangıç yapabileceksiniz.

Hemen hesabınıza eklemek için: https://www.epicgames.com/store/tr/product/grand-theft-auto-v/home

21 Mayıs’a kadar hesabınıza eklerseniz ömür boyu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bu yazıya 2 kişi yorum yapmış

  1. Mehmet Günsel Bu yorumu yanıtla

    İnsanlara ücretsiz bişi verilmemsi lazım. yüzlerce hesap açıp bu oyunu alıp letgoda satmaya çalışanlarla dolu ortalık. Hiç emek harcamadan para kazanma peşinde olan çok dolandırıcı var

Neden yorum bırakmıyorsun?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir