--

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile birçok işi yapabiliyoruz. Bir günde onlarca bildirim alıyor, bildirim okuyoruz. Peki ya markalardan bildirim alarak para kazanmak ister miydiniz?

monoapp

Finansbank öncülüğünde hayata geçirilen proje ile telefonunuza gelmesine izin vereceğiniz bildirimleri okuyarak para, indirim ya da hediye çeki kazanma fırsatı sağlayabilirsiniz.

Mono Nedir?
Mono akıllı telefonunuza yükleyerek kullanabileceğiniz bir çeşit mobil para kazanma uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden platforma kayıt olarak izin vereceğiniz markaların telefonunuza bildirim göndermesini mümkün hale getirirsiniz. Markalar ise çeşitli kampanya ve tanıtım bildirimleri göndererek bildirimleri okuduğunuz takdirde mono puan kazanmanıza yardımcı olur. Bu mono puanları ister hediye çeki olarak isterseniz de nakit para olarak çekebilirsiniz.

Mono Güvenilir mi?
Bu proje gün geçtikçe geliştirilen ve kazanılan ödül, nakit para gibi kazançların sorunsuzca ödendiği bir platformdur. Bir süredir kullandığım bu platformda hiçbir sorun yaşamadan ödeme alabildim. Eğer şartlar değişmezse şu an için oldukça güvenli olduğunu söyleyebilirim.

Gelen bildirimlerin sayısı nedir?
Bildirim ile para kazanma yöntemini okurken telefonum bildirime boğulacak düşüncesine kapılmış olabilirsiniz. Aynı durumu ben de bu uygulamaya kayıt olurken düşünmüştüm. Düşünüldüğü gibi aşırı bir bildirim akışı olmuyor. Günlük olarak izin verdiğiniz marka sayısına göre bildirimler değişiyor. Ben tüm markalara izin verdiğim halde günlük 10-15 bildirimden fazla bildirim almıyorum. Tabii bir diğer yandan düşündüğümüzde keşke daha fazla bildirim gelse. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde puan biriktirmesi yapmak mümkün olabilir 🙂

Mono nasıl ve neden kullanıcılarına ödeme yapıyor?
Günümüzde dijital pazarlama gerçekten önemli bir yer kaplar hale geldi. Markalar televizyon, dergi, gazete reklamları dışında dijital dünyada da aktif olmak ve kendilerini tanıtmak için çeşitli reklam çalışmaları yapıyorlar. Mono da bu iş için gerçekten güzel bir platform. Markalar bu uygulama üzerinden reklam verebilmek için çeşitli ödemeler yapıyorlar. Biz de bu reklamları görerek, reklam bildirimleriyle etkileşime girerek bu ödemelerden bir pay alma şansına sahip oluyoruz. Bir nevi reklamları görerek komisyon alıyoruz gibi düşünebiliriz. Bir diğer yandan ilgimizi çeken markaların kampanyalarından da haberdar olmuş oluyoruz.

Mono puanlarıyla neler yapılır?
Mono uygulamasının kapsamı günden güne gelişirken şu an bile puanlarla yapabileceğimiz bir sürü şey var. Yapabileceklerimizden bazılarını sizlere göstermek istiyorum.

Çeşitli alışveriş platformlarında kullanabileceğiniz hediye çekleri alabilirsiniz
mono-hediye-ceki

Bünyesinde yer alan birçok markada kullanabileceğiniz indirim kodları alabilirsiniz

mono-indirim-kodu

Neredeyse tüm bankalara eft ile nakit olarak ödeme almanız da mümkün

Eğer isterseniz birçok yardım kuruluşu arasından yapacağınız seçimle dilediğiniz bir yardım kuruluşuna bağış yapabilmek de seçeneklerin arasında.

Mono uygulamasını uygulama mağazası kullanarak Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Kayıt olurken bana katkı sağlamak isterseniz davet kodu olarak “03TEH” kodunu girebilirsiniz.

Bu yazıda 1 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)