--

Herkese merhaba arkadaşlar
Bu yazımda bir kişiye Steam cüzdan kodu hediye etmek istiyorum. Daha önce Steam platformuyla ilgili birçok yazı paylaştım. Aranızda birçok Steam kullanıcısı olduğunu tahmin ediyorum. Birkaç kez ilk gelenlerin ve hızlı olanların kaptığı cüzdan kodlarını yazıların sonuna eklemiştim ama bu sefer daha farklı şekilde işleyecek ve bir kişi 5 liralık steam cüzdan kodunun sahibi olacak.

Bahsettiğim platform ile ilgili daha önce paylaşmış olduğum gönderilerim
Steam Nedir? Ne işe yarar?
Steamde en çok başarım kazandıran oyunlar

Çekiliş nasıl olacak, çekilişe nasıl katılacaksınız?
Çekilişe katılmak için bu yazı altına yorum yapmanız gerekiyor. Yorumunuzda sitemle ilgili genel görüşünüzü varsa önerilerinizi ve (varsa) hangi tür yazılar yazmam gerektiği konusunda önerilerinizi yazmanızı istiyorum. Bir de bu çekilişi nereden görerek geldiğinizi yazarsanız sevinirim 🙂 (facebook, twitter, mail bildirimi gibi ya da benim linki ısrarla atmam üzerine 😀 )

30 Mart 2017 Tarihinde ise bir çekiliş yapma sitesinden çekilişi gerçekleştirerek videoyu paylaşacağım ve kazanan şanslı arkadaşın mail adresine cüzdan kodunu göndereceğim. Bu yüzden yorum yazarken doğru mail adresi yazmaya dikkat edin. Yoksa ödülü alamayabilirsiniz.

Mail adresiyle en az 3 yazıma daha yorum yapılırsa ya da yapıldıysa o mail adresinin sahibi arkadaş 2 kez katılmış gibi sayılacak ve kazanma şansı daha fazla olacaktır.
Herkese iyi şanslar!

Katıldıktan sonra çekiliş hakkında gelişmeleri takip etmek için tekrar ziyaret etmeyi unutmayın.

SONUÇLANDI

Kazanan arkadaşımızı tebrik ediyorum. Mail hanesine kendi mailini yazarak tekrar yorum eklediğinde Steam Cüzdan kodunu kendisine ulaştıracağım.

Bu yazıya 18 kişi yorum yapmış

 1. Batuhan Bu yorumu yanıtla

  Çekilişi kazanan arkadaşa Mail yoluyla bilgi verdim fakat halen geri dönüş sağlamadı. 5 Nisan tarihine kadar geri dönüş sağlamazsa maalesef ödülü iptal etmek zorunda kalacağım.

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Ödülü kazanan maalesef ödülünü almak için maile yanıt vermedi. Bu çekilişi zaman aşımından dolayı ödül veremeden tamamladık.

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Katılımınız için teşekkürler, keşke site hakkındaki düşüncelerinizi de eklemeyi unutmasaydınız 🙂 Bol şans

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhaba, bu yazı için değil diğer yazılara yazılan yorumlarla birlikte toplam 3 yorum yazana iki kez katılım hakkı veriyorum. Yani 2 kat şanslı oluyor. 🙂

 2. Adını Vermek İstemiyor Bu yorumu yanıtla

  Açıkca Güzel Bloggersın Konularını Hep Farklı Tutuyorsun Sayfanı Güzel Buluyorum Açıkcası (ÇAKTIRMA ÇEKİLİŞ İÇİN GELDİM)

 3. irenmurat Bu yorumu yanıtla

  Kendi açımdan konuşacak olursam gezi blogları benim daha çok ilgimi çekiyor ama senin de bilgisayar konusunda tecrübelerini bildiğim için bu konuda bilgilendirici yazılar yazabilirsin diye düşünüyorum. Bilgisayarda sık karşılaşılan problemler ya da günlük hayatı kolaylaştıracak programlar vs olabilir 🙂 Bunun dışında günlük bilgilendirme yazıları da yazabilirsin, sadece konusu ilgi çekici olsun yeterli diye düşünüyorum

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Katılımın ve yorumun için teşekkür ediyorum Murat. Söylediklerini uygulamaya çalışacağım 🙂 İyi şanslar

 4. Ali Kemal Bu yorumu yanıtla

  Bu zamanda güzel bir blogger bulmak zor işinde gayet iyisin başarılarının devamını diliyorum.Arkadaşım sağolsun tavsiye etti tam gaz devam Batuhan Bey sevgilerimle.

 5. furkan Bu yorumu yanıtla

  gayet başarılı favoriler sekmemde olduğunu söyleyebilirim en azından, facebooktan gördüm, kendisini şahsen tanıma şansım olduğu için çok şanslıyım

 6. Atakan Bu yorumu yanıtla

  Her açıdan başarılı ve gayretli bir bloggersın. Bu gayreti sürdürürsen blogunun bir süre sonra yayılacağını ve geniş kitlelere hitap edebileceğini düşünüyorum. Bir alan üzerinde teknik bilgilere girerek ilerlersen iyi olur diye düşünüyorum. Ve bu yazıyı da Steam üzerinden gördüm…

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Yorumun için teşekkür ediyorum. Günümüzde diğer bloglardan sıyrılıp yukarılara çıkmak biraz zor ama umarım daha geniş kitleye hitap edecek seviyeye gelmeyi başarırım 🙂 İyi şanslar

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)