--

Herkese merhaba, normalde bu tip ücretsiz oyun haberlerini pek yapmıyorum ancak Farming Simulator, simulasyon oyunlarını sevenlerin oldukça yakından tanıdığı iyi bir çiftçilik simulatörü. Ücretsiz hale gelmiş olmasıyla daha fazla kişinin yararlanmasını istediğimden sitemde buna da yer vermek istedim.

Farming simulator 19 nasıl bir oyun?
Bu oyun serisini daha önce duymayanlar için oyundan biraz söz etmek istiyorum. Eskiden facebook’ta mutlaka farmville oynamışsınızdır -ben de oynadım :)- Farm ville’nin çok daha gelişmiş hali diyebilirim. Tarlaları gerçeğinden modellenerek oyuna aktarılmış biçerdöverler ile hasat edebilir, ekim makineleri ile tarlanıza yeni tohumlar ekebilir. Ürettiğiniz ürünleri traktörlerinize bağlayacağınız römorklar ile taşıyarak satabilir ve bunlardan kazandığınız paralarla çiftliğinizi daha da geliştirebilirsiniz. Hayvan besleyebilir, ağaçları keserek işleyip satabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla birlikte bu oyunu edinerek aynı çiftlikte birlikte çalışarak çiftliğinizi geliştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak birçok tarım makinesi bu oyunda sizleri bekliyor. İşleri geliştirdiğinizde tırlar satın alarak ürünlerinizi taşıyabilecek lojistik ekipmanları edinmek bile mümkün.

Farming Simulator 19 bugün itibariyle 6 Şubat’a kadar Epic Stora’dan ücretsiz edinilebilir durumda.

Nasıl ücretsiz olarak edinebilirim?
Epic Games Store’a üye olarak ister uygulama üzerinden ister Epic Store’un web sayfası üzerinden oyunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bunun için öncelikle bir Epic Store hesabı oluşturun veya var olan hesabınıza internet tarayıcınız üzerinden tıklayın. Ardından buraya tıklayın.

Bu sayfada sürümleri gör isimli sarı butona tıklamanızın ardından

Yukarıdaki işaretlediğim kısımdan ücretsiz olarak edinebileceğiniz sepet sayfasına ulaşabilirsiniz. Sepet sayfasında ödeme yap diyerek satın alabilirsiniz. Bu sayfada 0 TL ödeme tutarı görüneceğinden dolayı sizden hiçbir ödeme bilgisi istemeden oyunu satın almanız sağlanacaktır. Bu işlemleri web tarayıcınız üzerinden yaptıysanız Epic Games Launcher uygulamasını bilgisayarınıza indirip giriş yaparak oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Oyunu ne kadar süreyle oynayabileceğim?
Epic Games Store her hafta Perşembe günü bir veya birkaç oyunu ücretsiz olarak almanızı sağlıyor ve bu aldığınız oyunlar Epic Games Store var olduğu sürece size ait olacak ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz kadar oynayabileceksiniz. Yani para ödeyerek satın almışsınız gibi hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bu kampanya geçici bir oynama süresi değil tamamen size ait olmasını sağlayacak bir kampanya.

Oyunun steam sayfasına göz atmak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz: https://store.steampowered.com/app/787860/Farming_Simulator_19/

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)