--

Herkese merhaba! Bu yazımda soru sorarak ve soru yanıtlayarak para kazandıran bir internet sitesi olan Sorhadi.net’ten bahsedeceğim. Aynı zamanda üye olduğunuzda hesabınıza 3 TL yüklenmesi için gerekli linki paylaşacağım.

sorhadi

Sorhadi nedir?
Sorhadi, kullanıcıların soru sorarak ve sorulan soruları cevaplayarak ek gelir elde edebileceği bir internet sitesidir. Bu sitede sorulan bilgi ve yorum sorularını yanıtlayarak bir miktar kazanç sağlamanız mümkündür.

Ne kadar kazanç sağlar?
Bu internet sitesinde ne kadar çok soru yanıtlar ve ne kadar fazla soru sorarsanız o kadar kazanabilirsiniz ancak adil bir kazanç sağlamak için günlük olarak belirli bir soru sorma limiti vardır. Dilediğiniz kadar soru yanıtlayabilirsiniz. Eğer yanıtlarınız geçiştirmelik, yanlış veya çok kısa yanıtlardan oluşursa kazanç elde edemezsiniz.

Hangi işlemler para kazandırır?
Bu sitede neredeyse yaptığınız her şeyden para kazanabilirsiniz. Sorulan soruları ve yanıtları beğendikçe ufak bir miktar gelir elde ettiğiniz gibi sizin de yanıtlarınız beğenildikçe gelir sağlarsınız. Bir soruya verdiğiniz yanıt en iyi cevap olarak seçilirse o sorudan elde edilen 15 günlük reklam gelirinin yarısı hesabınıza eklenir. Yukarıda da belirttiğim gibi sorduğunuz sorular ve yanıtladığınız sorular da sizlere kazanç sağlar.

Statü sistemi ile daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz
Siteye kayıt olduktan sonra bronz üye olarak statü edinirsiniz. Bronz üyeyken birçok kategorideki soruyu yanıtlayabilir ancak soru soramazsınız. Kopya kullanmadan, kurallara uygun şekilde 30 adet yanıt yazdığınızda üyelik durumunuz silver üyeye çıkarılır. Bu üyelik statüsünde birçok kategoriye yanıt yazabileceğiniz gibi her kategoride soru sormanız mümkündür. Bu üyelik tipindeyken de toplam 15 soru ve 200 yanıt eklediğinizde gold üyelik tipine yükselirsiniz. Her üyelik tipi yükselmesinde yapmış olduğunuz işlemlerdeki geliriniz artmaktadır.

Ödemeler nasıl yapılır?
Minimum 20 TL biriktirdiğinizde kazancınız talebinize göre papara veya banka hesabı yoluyla tarafınıza iletilmektedir.

Sorhadi.net güvenli mi?
Ben yaklaşık 5 gündür bu sitede uğraşıyorum. İlk günler daha fazla uğraşıyordum son günlerde daha az zaman ayırmaya başladım. Toplamda 11 TL biriktirdim. Sitede yer alan bir ödeme kanıtı kategorisi var ve kullanıcılar buradan ödeme kanıtlarını paylaşıyor. Şu ana kadar sorun yaşayan bir üye yorumu görmedim. Birçok ödeme kanıtı eklenmiş. Ben de kısa bir süre içerisinde ödeme alırım diye düşünüyorum. Ödeme aldığımda buraya ödeme kanıtı ekleyeceğim.

Referansımdan kayıt olarak 3 TL kazanabilirsiniz!
Referans linkimi kullanarak kayıt olduğunuzda 3 TL yüklenmiş bir biçimde siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde 20 TL’ye ulaşabilecek ve ödeme almaya hak kazanabileceksiniz.

Referans linkim: https://sorhadi.net/ref/Systemhack

Daha fazla bilgiyi sitede yer alan site kullanım klavuzu üzerinden edinebilir veya yorum olarak yazımın altına ekleyebilirsiniz. İyi kazançlar!

18 Mart 2020 Tarihli ödeme kanıtı:
Siteden ilk ödememi aldım. Oldukça hızlı ve zamanında ödemem yapıldı. Şu an için sitede güven sorunu yoktur. Güvenle sitede zaman geçirebilirsiniz.

Neden yorum bırakmıyorsun?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir