--

Herkese merhaba!
Uzun süredir yeni bir internetten kazanç sitesi tanıtmıyorum artık zamanı geldi diye düşündüm 😀

Bu sistem ADSlira ismiyle oluşturulmuş bir Türk sitesi. Yatırım yapmanıza gerek kalmadan yalnızca üye olup günlük olarak bonuslara ve günlük puan toplama butonuna tıklamanız yeterli oluyor. İlk kayıt olduğum anda bonus ve puan butonlarına tıkladıktan sonra toplamda 20 kuruş kazandım. Kulağa çok düşük bir ücret gibi gelse de eskiden yabancı PTC (tıklama başına kazandıran kazanç siteleri) sitelerinde günlük 5-6 kuruş kazanmak bile muhteşem bir kazanç olarak sayılıyordu. Bence yatırım yapmadan kazanç sağladığı da göz önünde bulundurulursa oldukça iyi bir ücret diyebilirim. Günlük yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Bonus puanlar ile günlük kazancınızı arttırmanız mümkün
Ortalama 3 saatte bir sıfırlanan bonus puan butonuyla 10 ila 160 puan arasında ek puan kazanabiliyorsunuz. Anladığım kadarıyla her 10 puan 1 kuruşa denk geliyor. Günde 50 puan kazansanız bonustan günlük 5 kuruş ekstra kazanç sağlamış olacaksınız demektir.


Sitenin oldukça basit bir arayüzü olduğunu söyleyebilirim. Sol taraftaki menüden sayfalar arasında dolaşabiliyoruz. Puan topla kısmında günlük olarak tıklayarak alabileceğiniz puan butonları ve puanlarınızı TL’ye dönüştürebileceğiniz buton bulunuyor. Yine sol menüde yer alan Bonus Puan ile ortalama 3 saatte bir yenilenen puan butonuyla ekstra gelir elde edebiliyorsunuz.

Minimum 10 TL kazandığınızda bu parayı Papara hesabınıza çekebiliyorsunuz. Her getirdiğiniz referans üye ile de o üyenin işlemlerinden %25 gelir elde ediyorsunuz. Referans linkinizi sol menüde yer alan “üyelerim” kısmından alabilir, linkinizden kayıt olan üyelerin listesini görebilirsiniz.

ADSLira Güvenli mi?
Henüz çok yeni bir sistem olduğu için bunun yanıtını vermek zor ancak şu an için şahsi tahminimce ödeme yapacaklarını düşünüyorum. Ödeme aldığımda sizin için bir ödeme dekontunu da bu yazıya ekleyeceğim. Yatırım yapmaya gerek olmadığı için güvenli olmasa bile kaybımız yalnızca günlük birkaç dakikamız olacaktır. O yüzden denemeden zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.

ADSLira Nasıl Gelir Elde Ediyor?
Site sahibinin yapmış olduğu duyuruya göre reklamlardan elde edilen gelirlerin kullanıcılar arasında paylaşıldığı söyleniyor. Bir web sitesi sahibi olarak yalnızca bu gelirin yeterli olmayacağını düşünsem de üyeler arttıkça yeni bir gelir sistemi kuracaklarını düşünüyorum. Henüz çok yeni bir site olduğu için zamanla oturacaktır.

Her sistemin bir sonu olduğunu düşünerek bu sistemin de sonu olduğunu düşünerek hareket etmek bizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır 🙂

Siz de bu sisteme kayıt olmak isterseniz buradan kayıt olabilirsiniz: —-

Bol kazançlar!

Son güncelleme:
Güncelleme yaparak ödeme alt limitini 10 TL yerine 25 TL yapmışlar böyle yapmaları açıkçası güvenimi sarstı ve siteme gelen bir bildiri üzerine güvensiz olduğunu düşünmeye başladım. Zamanınızı harcama konusunda karar sizin ancak ben artık uğraşmıyorum, uğraşmaya değmez.

Bu yazıya 9 kişi yorum yapmış

 1. Duygu Bu yorumu yanıtla

  Aylardır uğraşıyoruz fakat para talebi olunca site bizi engelledi şuan siteye giremiyoruz paramızda 1 aydır hesaba yatırilmadı kesinlikle inanmayın ve üye olmayın

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Muhtemelen ilk başta birkaç kişiye ödeme yaptılar sonrasında bu kişilere ödeme yaparak zincirleme bir güven oluşturdular. Bu güveni kullanarak gerçek amaçlarını ortaya çıkardılar. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 2. bluezones2 Bu yorumu yanıtla

  Ödeme talebinde bulundum 24 saat içinde gönderilecek filan yazdı ortalama 2 haftadır beklemede yazıyor şuan dolandırıyorlar sistemde boşuna zaman harcamasınlar ve site sahiplerine kazandırmasınlar

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Yorumunuz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. İlk başta ben de uğraşıyordum 10 TL’ye çok az bir süre kala ödeme sınırı 25 TL oldu ben de bıraktım, ilk başta sitenin güven sağlamak için ödeme yapıp, ödeme kanıtları kazanması gerekir ancak ödeme almaya yakınken ödeme alt limitinin artması açıkçası bende bir güven eksikliği oluşturdu. Bu yazıyı yazarken de internette hiç ödeme kanıtı bulamamıştım. Yorumunuz için tekrardan teşekkür ediyorum.

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Hizliresim.com’a bir ödeme kanıtı ekleyebilir misiniz? Eğer bir kanıt olursa ben de ziyaretçilerime bu şekilde güven kazandırabilirim. Bir önceki yorumda site hakkında olumsuz görüşler belirtiliyor. Ben de artık bu sistemle uğraşmadığım için güvenli olup olmadığı konusunda bilgi sahibi değilim maalesef.

 3. ali alkan Bu yorumu yanıtla

  Yalan söylüyorlar aylardır giriyorum para çekme işlemi yaptım ,onaylanmadı sistemden beni engellediler..tam bir 3 kağıtşı bunlar…..

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Bilgi vermiş olduğunuz için teşekkür ediyorum. Yazıma güvensiz olduğunu ekledim. İlk başta çekme alt limiti 10 tl iken sonrasında 25 TL’ye çıkartıldığı için uğraşmayı bırakmıştım güven sarsıcı bir değişiklikti. Demekki güvenli değillermiş.

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)