--

5 Eylül 2020 eklemesi:
Siteye erişim engellenmiş arkadaşlar, bu engelleme sonrasında ne olacak bilmiyorum ama sitenin aktif hiçbir sosyal medya hesabı bulunmamasından dolayı sahibiyle iletişime geçmek pek mümkün değil. Erişim engeli bilgisi haricinde bir bilgiye ulaşamadım. Site ne yazık ki artık kapandı diyebilirim.


Bu internet sitesi (https://www.rootsunucum.com)
aşağıdaki karara istinaden 5651 sayılı Kanun uyarınca Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından erişime engellenmiştir.

                                        TİCARET BAKANLIĞI Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’nin 16-03-2018 tarih ve 96035351-404.08-E-00032832295 sayılı kararı


4 Eylül 2020 eklemesi:
Siteye birkaç saattir ulaşılamıyor. Birkaç gün önce siteden ödeme almış olsam da bu kadar uzun süren bir ulaşılamama durumu insanda şüphe uyandırıyor. Birkaç gün daha siteye ulaşamazsak ona göre bu yazıyı güncelleyeceğim.

Herkese merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere yeni keşfetmiş olduğum bir internetten para kazanma sitesi olan Root Sunucum sitesini anlatacağım.

Root sunucum sitesinin bu şekilde bir tasarımı bulunmakta. Sol tarafta yer alan maden alanı ve makine satın al kısmından işlemlerimizi yaparak üretim yapabilecek dijital madenciler alabiliyor ve kazançlarımızı kontrol edebiliyoruz.

Root Sunucum Nedir?
Root Sunucum, oyunlaştırılmış bir şekilde sanal olarak madenciler satın alabildiğimiz ve bu madencilerin yaptıkları işlemlerle gerçek para kazanabileceğimiz bir sanal oyundur. Oyuna kayıt olduğunuzda 10 TL değerinde bir oyun parası hesabınıza tanımlanır. Bu para ile en düşük seviye madenci satın alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt olurken günlük kazanç ya da yıllık kazanç tarzı iki farklı sunucu görünüyor. Ben kısa vadeli kazanç düşündüğüm için günlük kazanç olan sunucuyu seçtim. Eğer diğer sunucuda işleyiş farklıysa bu konuda ne yazık ki bilgim bulunmamakta.

Nasıl oynanır?

Hesabınızı açtıktan sonra sol tarafta yer alan “Makine satın al” butonuna tıklayın ve en üst solda yer alan deneyimli isimli madenciye tıklayarak o madenciyi satın alın. Bu madenciyi 10 TL değerindeki başlangıç paranızla alacaksınız ve bu madenci 1 gün boyunca sizin için çalışmış olacak. 1 gün sonrasında ise size toplamda 12 TL kazandırarak 2 TL kâr bırakmış olacak. Ardından kazanmış olduğunuz para ile finansal işlemler menüsünün altında “Kredi satın al” kısmına girerek “Güç paketi 2” isimli paketi alarak tekrardan bu deneyimli madencisini satın alarak çalıştırabilirsiniz. Bu işlemler ardından sürekli üretiminiz devam edecektir.

Düzenli olarak sol menüde yer alan “Maden alanı” kısmına girerek yukarıdaki fotoğrafta işaretlediğim alana tıklayın ve üretmiş olduğunuz madenleri satmayı unutmayın.

Bu sayfada üretmiş olduğunuz dijital madenleri satarak edindiğiniz madenlerden kazanç elde edebilirsiniz.

Farklı kazanma yöntemleri nelerdir?
Madenciler kiralayarak kazanç sağlayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızı davet ederek referans yoluyla kazanç sağlamanız da mümkündür.

Root Sunucum Madencilik Güvenli Mi?
Ekleme:
2 Eylül 2020 itibariyle sistemden ödeme çektim. Mesai saatinin bitmesine çok yakın olsa da 15 dakika içinde talep etmiş olduğum enpara banka hesabıma ödeme gönderildi. Biraz aşağıya da ödeme dekontumu ekledim, kontrol edebilirsiniz. Yazıyı ilk yazmış olduğumda eklediğim alt paragraf artık kesinliğe kavuştu ve bu sistemin güvenli olduğunu teyit etmiş olduk. Şu an için ödemelerde sorun olmadığını söyleyebilirim. Herkese iyi kazançlar.

Eski yazı:
Henüz ödeme almadığım için bu konuda kesinlikle güvenli ya da güvenli değil gibi bir şey diyemiyorum ancak ödeme aldığımda bu yazıma ödeme kanıtı ekleyeceğim ve güvenli olduğunu belirteceğim. Şu an için site hakkında bir şikayet ya da olumsuzluk görmedim. Bu tip sistemler çok fazla olduğu için ilk başta güven vermese de deneyip kazanç sağlamadan sonuca ulaşmak pek mümkün değil. Eğer oyunda bu hızda ilerlersem 1 hafta içinde ödeme alabileceğimi düşünüyorum. Ödeme aldığımda bu yazımı tekrardan düzenleyeceğim. Şu an için kesinlikle güvenilir gibi bir şey demem söz konusu değil 🙂

Referansımdan kayıt olmak için bu adresi kullanabilirsiniz: Site kapandığı için link kaldırılmıştır.

Referansımdan kayıt olanlara oyun hakkında soruları olursa destek sunacağım.

 

 

2 Eylül 2020 Tarihli ödeme kanıtı:

Bu yazıya 4 kişi yorum yapmış

  1. Nihat Bu yorumu yanıtla

    Siteyi daha önce duyup kayıt olmuştum site 20 dakikadır falan açılmıyor. Google’da bilgi ararken burayı buldum hiçbir yerdede bilgi yok bu siteler bugüne kadar yüzlerce farklı şekilde açıldı ama hep bir süre sonra kapandı hiçbir açıklama yapılmadan umarım burasıda öyle olmamıştır. Bilginiz varmı batuhan bey

    • SystemHack Bu yorumu yanıtla

      Selam Nihat, söylediklerine tamamen katılıyorum bi tip siteler bugüne kadar farklı kategoriler şeklinde hep açıldı, açılmaya devam da ediyor ve aynı hızla kapanan siteler de olmakta. Yeni keşfettim ben bu siteyi çok hakim değilim o yüzden, site haricinde bir iletişim kanalı da mevcut olmadığı için şu anki yaşanan sorunun sebebini bilmiyorum ama teknik olarak baktığımda SSL hatası gibi duruyor, belki SSL ile alakalı bir güncelleme yapılırken işler yolunda gitmemiş olabilir. Umuyorum ki siteyi kapatıp gitmemişlerdir.

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)