--

Uygulamam reklam politikaları dolayısıyla devre dışı bırakılmıştır. Bu uygulama projemi askıya aldım. Şu an aktif değil.

Herkese merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere kendi yayınlamış olduğum uygulama olan kazanç sistemli Kazançlı Futbol uygulamasını anlatacağım.

 

Öncelikle uygulamanın işleyişinden ve kullanımından kısaca bahsetmek istiyorum. Ardından daha ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Uygulamayı indirip android cihazınızda çalıştırdığınızda “Yeşil sahalara çık” butonunu göreceksiniz. Buna dokunduktan sonra kayıt olma kısmıyla hesabınızı çabucak oluşturabilirsiniz. Her hesabın kendisine ait bir futbolcusu bulunuyor. Bu futbolcuyu çeşitli zaman aralıklarıyla besleyip, antremana çıkartıyorsunuz ve bu sayede tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Tecrübe puanınız 100’e ulaştığında ise seviye atlayabiliyorsunuz. Her seviye atladığınızda belli bir miktar para kazanıyorsunuz ve seviyeniz arttıkça tecrübe puanı ve kazanç miktarınız doğru orantılı olarak artıyor.

Kazançlı Futbol uygulaması güvenli mi?
Uygulamayı riski göze alarak yayın hayatına başlattım. İşler tıkırında gittiği sürece ödemeler konusunda sorun olacağından şüpheniz olmasın. Tabii ki hiçbir girişim sonsuza kadar sürmüyor. Eğer işler yolunda gitmemeye başlarsa dürüstçe açıklama yapıp uygulamayı yayından kaldıracağım. Ulaşabileceğiniz bir blog sitem ve mail adresim de mevcut. Kaybolup gitmem mümkün değil kısaca. Güvenebilirsiniz 🙂

Uygulama nasıl kullanılır?

Uygulamadaki kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra bu menü sizleri karşılıyor. Sol üstte bulunan kariyer kısmı ile oyuncunuzun beslenme ve antreman işlemlerini tamamlayabilir. Hesabınızın seviyesini ve hesabınızda biriken parayı kolayca görebilirsiniz.

Yine ana menüde bulunan çark seçeneği ile 6 saatte bir çarkı döndürerek şansınızı deneyebilir ekstra tecrübe puanı veya para kazanabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanarak ne kazanırım?
İki farklı seçenek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hesabınız 10 TL’ye ulaştığında ister papara hesabınız üzerinden 10 TL talep edin isterseniz 10 TL’lik steam cüzdanı kodu talep edin. Talebinizden çok kısa süre içerisinde size seçtiğiniz ödülü ulaştıracağım. Her seviye atladığınızda o seviyenin ödülü bakiye olarak hesabınıza yansır.

24 saat boyunca hiçbir işlem yapmazsanız. Hesabınız sıfırlanıyor ve baştan başlamanız gerekiyor.

Daha fazla sorunuz varsa yorum olarak ekleyebilirsiniz. Ödeme aldıktan sonra ödeme kanıtlarınızı da paylaşırsanız hesabınıza 1 TL ekleyeceğim 🙂

Google Play sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.kazanclifutbolum

Anlatmış olduğum uygulama geliştirici “Batuhan Kılınç” olarak görünen uygulama içindir. Aynı uygulama tarzındaki farklı geliştiriciler tarafından yayınlanmış ve benzer isimli uygulamalar için geçerli değildir. Diğer uygulamaların benimle alakası yoktur.

Uygulama hakkındaki gelişmeler ve duyurular için: http://www.batuhankilinc.com/duyurular.html adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazıya 2 kişi yorum yapmış

    • Batuhan Bu yorumu yanıtla

      Merhaba, oyuna bakma sıklığınıza göre bu değişmektedir fakat geceleri bakmadığınızı ve gün içinde 4-5 kere antreman, beslenme işlemini yaptığınızda ortalama olarak 1,5-2 hafta içinde 10 TL değerinde steam kodu veya nakit olarak papara ödemesi kazanabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)