--

Çiftlik Bank Nedir?
Çiftlik bank online olarak çiftlik yöneterek çiftlik hayvanlarının üretiminin satışıyla gerçek gelir elde edilebilen bir oyundur. İlk kayıt olduğunuzda size 19 TL değerinde tavuk ücretsiz olarak verilir bununla tavuğun ömrü tamamlanıncaya kadar 37 TL kazanırsınız.

Çiftlik Bank Nasıl Oynanır?

Arayüz ilk başta karmaşık gelse de oldukça basit bir arayüz aslında. Gümüş bakiyeniz ile şarküteriden gerçek ürünler satın alabiliyorsunuz. Süt, yumurta gibi ürünler kargo ile ücretsiz olarak size ulaştırılıyor.

Altın kısmından ise çekebileceğiniz ve oyun içinde kullanabileceğiniz altınlar birikiyor. En az 10 altınınız olduğunda 10 TL çekim yapabiliyorsunuz. (minimum çekim tutarı sunucudan sunucuya değişiklik gösterebilir)

Yem kısmında hayvanlarınız üretim yaparken aynı zamanda yeme ihtiyaç duyuyorlar. Hiç yeminiz olmazsa hayvanlarımız da üretim yapamıyor.

Üretim kısmında depomuz mevcut, depomuz ne kadar büyük ise o kadar uzun zaman aralıklarıyla oyuna göz atabiliriz demektir.

Hayvan fiyatları 13 liradan başlayıp 12 bin liraya kadar yükseliyor. Her hayvanın kazancı ve tükettiği yem miktarı farklı. O yüzden seçeceğiniz yüksek avantajlı hayvanı alarak daha fazla kar sağlamanız mümkün.

Hayvanlardan ne kadar kar sağlarım?
 Hayvanın kazandıracağı toplam tutar ile hayvanı satın alırken ödeyeceğiniz tutar tutarı birbirine bölerseniz çıkan sonuç sizin yatırdığınız parayı kaça katlayacağınızı verecektir.

Yani matematiksel formül olarak göstermem gerekirse;
Hayvanın kazandıracağı miktar / hayvan ücreti = yatırılan paranın katlanacağı miktar

Örneğin şu an avantajlı hayvan olarak görünen Carniola Bal arısının ana parayı kaç katına katlayacağının işlemini yapalım;
Hayvanın kazandıracağı miktar / hayvan ücreti = yatırılan paranın katlanacağı miktar
12.877/5.400 = 2,38

Yani bu hayvan yatırılan parayı 2,38 katına katlıyor demektir. Yem masrafları hariç hayvan ömrünü tamamladığında edeceğimiz kar: 7.477 TL olacaktır. (12877’den 5400 TL çıkarıldı) Bazı hayvanlar 2 katından daha az kar değeri sunabiliyor. Bu yüzden yapmak istediğiniz yatırım karşılığı alacağınız hayvanın kar oranını hesaplamanızda yarar var.

Üretim ambarı nedir?
Üretim ambarı, üretilen ürünlerinizin biriktirildiği yerdir. Ambarınız ne kadar büyük olursa o kadar çok ürün satılmadan birikebilir. Öncelikli olarak yükseltilmesi gereken ambar bana kalırsa.

Yem ambarı nedir?
Tek seferde satın alabileceğiniz yem, yem ambarının büyüklüğü ile doğru orantılıdır.

Ambarlar için ücretsiz yükseltme fırsatı!
Ambarlar oyuna kayıt olduğunuz tarihten itibaren belirli sürelerde bir üst levele ücretsiz çıkabilme hakkı tanıyor. Örnek olarak üretim ambarının yükseltme sürelerini ve ücretli yükseltme miktarını aşağıya ekliyorum;

Ambarların yükseltme süresini beklemek istemiyorsanız ücret ödeyerek de yükseltebilirsiniz. Level arttıkça beklemek gereken süre ve ödenmesi gereken fiyat değişmektedir. Eğer beklerseniz hiçbir ücret ödemeden ambarınız büyüyecektir.

Üretim Ambarını Büyütmezsem Ne Olur?
Bu ambarı büyütmezseniz kısa sürede üretim alanınız dolacağı için yeni üretimler eklenmeyecek fakat hayvanlar yem kullanmaya ve ömürlerinden süre gitmeye devam edecektir. Yani zarar edeceğiniz anlamına gelir.

1 Altın Kaç Lira Eder?
1 Altın 1 Türk lirasına eşittir.

Nasıl hayvan satın alabilirim?
Oyun içinde biriken altınınızla veya papara ile yatırım yaparak hayvan satın alabilirsiniz. Satın alma sayfasında fiyatı ve size kazandıracağı toplam kazanç görülebilir.

Hayvanların çoğunun ömrü toplam 365 gündür. Satın alma sayfasında hayvan ömrü görülebilir.

ÇiftlikBank güvenli mi?
ÇiftlikBank’ın Bursa, Tekirdağ ve birçok şehirde daha gerçek çiftlikleri mevcuttur. Yatırımlar sanal işlerde değil, gerçek işlerde kullanılmaktadır. Diğer tamamen sanal olan sistemlere göre daha güvenli olduğunu düşünmekteyim.

Çiftlik Bank kampanyalarını kontrol etmeniz için:

ÇiftlikBank facebook sayfası: https://www.facebook.com/ciftlikbank/ Buradan oyun hakkında yeni kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Bildiğim kampanyalar:

En son 3. sunucuda günde 1 tl kazandıran inek ücretsiz olarak kayıt olan herkese veriliyordu hala devam ediyor olabilir. Stoklar her an bitebilir acele edin.

Buradan kayıt olabilirsiniz: https://tr-3.ciftlikbank.com/

Yazı sık sık güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Oyun ile ilgili sorularınızı yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Ödeme kanıtı:

17.11.2017 Tarihli yeni ödeme kanıtı:

13 Ocak 2018 tarihli yeni dekont:

ÖNEMLİ NOT:
Bu tip sitelere genel olarak güven az, herşeyin sonu olduğu gibi her firma bir gün kapanabilir. Çiftlikbank yatırımları gerçek çiftliklerde kullandığı için diğer sanal sistemlere göre biraz daha güvenli bana kalırsa. Bin TL ve üzeri yatırımlarda adresinize sözleşme talep edebiliyorsunuz. Olası bir iflas durumunda ÇiftlikBank yatırmış olduğunuz ana parayı geri ödeyeceği konusunda bilgi veriyor. Tabi yine de para kazanma ile ilgili olan herşey bir risk işidir. Gerçek dükkan açsanız bile kazanç sağlayacağınız kesin değildir. Bu riski de göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

16 Ocak 2018 Tarihli son durum güncellemem:
Merhabalar, bakanlık engellemeleri öne sürülerek para çekimleri ayda 1 olacak şekilde ayarlandı. Yani şu an para çeken bir üye bir sonraki para çekme işlemini artık 30 gün sonra yapabilecek. Bu durum açıkçası bende bir güven eksikliğine, kuşkuya yol açtı. Umarım dedikleri gibi bakanlık kararı sonucu böyle bir durum ortaya çıkmıştır ve soruşturma sonlanınca eski haline dönecektir. Daha önce incelediğim ve kullandığım ÇiftlikBank benzeri yatırım sistemlerinde de sonlara yakınlaştığında bu tip durumlar meydana geliyorken; çiftlik bank’ta da bu tip bir kararın verilmesi oldukça şüpheli. Yorumlarımda da dediğim gibi umarım yanılan ben olurum ancak artık yatırım yapmayı düşünüyorsanız çok çok çok dikkatli ve iyi bir şekilde düşünmenizde yarar var diye düşünüyorum. Eğer bugün çekim yapmadıysanız benim sizlere tavsiyem 5-6 gün hiç çekim yapmadan kazancınızı biriktirip çekmenizdir. Eğer önümüzdeki 30 gün içinde olası bir sorun olursa siz daha az zarar alacaksınız demektir. Tabii ki herkes kendi stratejisini kurmakta özgürdür. Bu benim tavsiyem ve kendim için kullanacağım bir yöntemdir. İyi kazançlar dilerim.

SON GÜNCELLEME:
Çiftlikbank diğer saadet zinciri sistemlerinden farklı çıkmadı ve sona gelindi. Son zamanlardaki tuhaflıklardan böyle bir son olacağını tahmin edebiliyordum. İnsanları yerli üretim yalanıyla kandırarak birçok üye ve güven kazanmışlardı ancak son her zaman olduğu gibi aynı… Herkese geçmiş olsun.

Facebook sayfası kapatıldı. Kapatılmadan önce de genel müdürden bir duyuru yayınlandı.
3 ocak 2018 tarihinde çiftlik bank ceo su mehmet aydın tarafından şahsıma şirketin genel müdürlüğünü yapmam konusunda bir teklifte bulunulmuştur. yapılan teklifte, şirketin zor durumda olduğu, yönetim kadrosunda boşlukların yer aldığı, genel müdürlük tekliflerini kabul etmem halinde ise yönetim teşekkülünün tamamen şahsıma verilerek yetkilendirileceğim ifade edilmiştir. şahsıma yapılan bu teklif üzerine bir kaç gün müsaade isteyip, kararımı kendilerine bildireceğimi belirtmiştim.
bu süreçte yaptığım istişareler neticesinde, mehmet aydın hakkında iyi niyetli, ülkesine yatırım yapan ve istihdam sağlayan biri olduğu kanaatine varmıştım.
geçmiş yönetimin iş bilmezliği ve yapılan yatırımlarda ciddi usulsüzlüklerin olduğu, bu sorunlardan dolayı spk (sermaye piyasası kurulu) ve bazı bakanlıkların inceleme başlattıkları bilgisi ile bir an önce tarafıma yapılan teklifin sonucunun bildirilmesi talep edildi. o süreçte yaklaşık 500 bin üyenin bulunduğu, oyuncuların haklarını aramak ve korumak için bütünüyle mehmet aydın ın samimiyetine güvenerek nihayetinde teklifini kabul ettim.
09.02.2018 tarihinde devletin bir neferi olarak onurla yürüttüğüm 23 yıllık memuriyet hayatımı geride bırakarak, şirketteki görevime resmi olarak başlamış oldum. üstlendiğim görevde ilk olarak; şirketin bünyesindeki olumsuzlukları gidermek adına çanakkale dora gıda iç. inş. pat. tar. tur. tic. ltd.şti. nde, daha sonra ankara’da bulunan bölge müdürlüğümüzde denetimler yaptırdık. atadığımız satın alma müdürü ile mal ve ürün alımlarında ciddi anlamda tasarrufa gidildi. şirketin kurumsallaşması adına gece gündüz ve mesai mefhumu gözetmeksizin var gücümüzle çalıştık. çiftliklerdeki üretimlerin entegre tesislerinde tüketimlere hazır hale getirilmesi ve ürünlerin halka sunulması bizleri ciddi anlamda heyecanlandırmıştı.
göreve geldiğimiz günden bugüne kadar, kurucu başkan ceo mehmet aydın ile sadece 1 kez yüz yüze görüşme imkânımız olmuş ve bunun haricinde başka bir görüşme veya toplantı söz konusu olmamıştır. dolayısıyla kendisi sürekli yurt dışında bulunduğundan, konuları ve süreci değerlendirmek adına toplantı veya istişareler yapma imkânımız da maalesef olmamıştır.
şirketin kurumsallık adına yönetimi tarafımıza tevdi edilmiş ancak finans kısmı kendilerinde kalmış, tüm harcama ve ödemeler ise eski finans müdürü koray hasgül tarafından yürütülmüştür. bu kısa zaman içerisinde mevcut vaziyetin farklı sorunlara yol açacağı endişesi artık bizlerde var olmaya başlamıştır. bütün imkânsızlıklara rağmen, bayi temsilcilerimizle üyelerimize daha iyi hizmet sunmanın gayreti içerisinde olduk. süreç içerisinde mehmet aydın’ın ülkeye dönmesi gerektiğini ve şirketin başında bulunması gerektiğini defaatle ifade ettik. her davetimizde tarafımıza verilen cevap ise “yakında gelirim” olmuştur.
şirketin genel müdürü olduğum halde çiftliklerin ihtiyaçları, bayilerin ödemeleri, üyelerimizin iadeleri ile ilgili hiçbir yetkimin olmaması ile çalışma şartlarını daha da çıkmaza soktuğunu anlamış oldum. bir şirkette yönetimin bizlerde, harcama tasarrufunun ise başkalarında olması hali, bizlere olan güvensizlik veya bilmemizi istemedikleri bir şeylerin var olduğu gibi bir evham ile bizleri baş başa bırakmıştır.
bu itibarla 9 şubat tarihinden bu yana yaklaşık ‘1 aylık’ süre içerisindeki iyi niyetli çabalarımıza mehmet aydın bey asla yardımcı olmamıştır. gelişen sürecin bize hiçbir yol bırakmadığı tarafımızca anlaşıldığından üzülerek, müteessir duygularla çiftlik bank ailesinden ayrılıyor ve yönetim kurulu başkanlığından istifa ediyorum.
çiftlik bank ta ‘1 aylık’ gibi kısa bir çalışma sürecinde ceo mehmet aydın tarafından iyi niyetimiz kullanılmış olup kendisi hakkında maddi ve manevi suç duyurusunda bulunacağımı beyan ederim.
son söz olarak; devletimizin herhangi bir kurumuna veya yargıya hesabını veremeyeceğim bir hususun olmadığını, devletimizin herhangi bir kurumunca talep edilmesi halinde her zaman ‘1 aylık’ çalışma sürecine dair her türlü ifadeyi arz edebileceğimi belirtmek isterim.
kamuoyuna saygıyla duyurulur…

Niyazi Karakoç”

 

Bu yazıya 33 kişi yorum yapmış

 1. Hamdi Özarslan Bu yorumu yanıtla

  Normalde her gün ödeme yapılıyorken ayda bir olması güvenimi sarstı açıkçası. Ancak şubatın sonlarına doğru eski sisteme döneceklerini söylüyorlar bakalım gerçekten öyle olacak mı?
  Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Ben açıkçası artık fazla güvenmiyorum. Belirttikleri tarihte her şey eskisi gibi olup haftalar boyunca sıkıntısız devam ederse biz yanılmışız deriz. Ben bu düşüncedeyim.

 2. Batuhan Bu yorumu yanıtla

  16 Ocak 2018’de alınan 30 günde bir çekim yapma kararı ile ilgili düşüncelerimi yazının sonuna ekledim. Bu konuda sizin düşünceleriniz nelerdir?

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar, genellikle sık ve küçük miktarlarda çekim yaptığım için eklemiyordum. Birkaç gün sonra bir para çekimi yapmayı düşünüyorum. Onun dekontunu yazımın sonuna ekleyeceğim 🙂

 3. Nurten Mesut Bu yorumu yanıtla

  Yeni üye alımları kapatılmış üye olmaya çalışırken böyle yazıyor “Yönetim Kurulu Aldığı Kararla;
  08.01.2018 günü, yönetim kurulu olağan toplantımızda alınan kararla üyelik alımını belirsiz bir süre durdurmuştur.

  Fame Game Hayvancılık Sanayi ve Ticaret AŞ ve Çiftlik Bank markamıza ve ticari yapımıza yönelik ilk günden bu yana ‘PONZİ’, ‘SAADET ZİNCİRİ’ gibi akla hayale sığmayan çeşitli iftiraların aleni şekilde yapılmaya devam ettiğine de üzülerek tanık olmaktayız.

  ÇİFTLİK BANK – oluşturulan tüm olumsuz algıları ve ön yargıları durdurmak, iddia edildiği PONZİ SİSTEM veya SAADET ZİNCİRİ olmadığını ispat etmek üzere sisteme

  Yeni üyelik alımı askıya alınmıştır”

  benim hesabım varda bir tanıdığım kayıt olmak istedi ama olamadı. Bu durum hakkında düşünceniz nedir?

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar;
   Yazıda da belirtildiği gibi güven kazanma üzerine verilmiş bir karar olduğunu düşünüyorum. Eğer bu şekilde yeni üye alımı olmadan devam edebilirse sistem gerçekten saadet zinciri değildir diyebilirim. Sadece bekleyeceğiz, her an her şey olabilir ancak eğer bu kararın sisteme zarar vereceğini düşünüyor olsalardı böyle bir karar vermezlerdi diye düşünüyorum. Eğer sistemden para çekebiliyorsanız sorun yok demektir. İyi kazançlar 🙂 Sadece yeni üye alımları belirli bir süre olmayacak.

 4. Okan Cevdet Bu yorumu yanıtla

  Hâlen daha sorunsuz ödemeler yapılıyor. Medya tarafında ise birçok gazete, haber sitesi bu firmayı kötülüyor. Nereye inanacağımı şaşırdım. Yatırdığım parayı çekmeyi tamamlayıp, kâr etmeye başlamama yaklaşık 1 ay kaldı. En azından zarar etmeyeyim diye düşünüyorum artık. Durum ne olur sizce?

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar, her an her şey olabilir bende ne olacağı konusunda bilgisizim. Sadece bekliyorum. Ödemelerde aksama meydana gelmedikçe devam eder gibime geliyor. Aksamalar her an başlayabilir tabii ki, çekim yapmaya devam etmek en mantıklısı. Yatırım risk gibi duruyor.

 5. Ahmet Bu yorumu yanıtla

  Bitcoin ve diğer para birimleri düşüşe geçince çiftlikbankta düşüşe geçti sanırsam. Çiftlikbank nasıl kazanıyor sorusunun yanıtını çiftlikler diye biliyordum ancak şüpheler oluştu içimde iyicene

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Bu konuda net bir bilgim yok fakat bitcoine yatırım yapıyorlar diye okumuştum birkaç sitede. Ne kadar doğru hiçbir bilgim yok tabii. Çiftliklerde şu an işler devam ediyor gibi görünüyor. Gerçi şu an kullanıcıya yansıyan bir ödeme gecikmesi gibi bir durum yok. Umarım hiçbir sorun olmadan devam eder

 6. Hülya Gezer Bu yorumu yanıtla

  Batuhan bey şu an bu site hakkında düşünceniz nedir? Bugün haberlerde çiftlikbank ceosu mehmet aydının şirketi sattığını gördüm. Çiftlikbank artık riski bir hal aldı iyice. Güvenim azaldı. Yatırım yapmayı düşünüyordum küçük bir yatırımla devam ediyorum 2 hafta sonra yatırdığım parayı geri alıp kar elde etmeye başlayacağım. Siz ne dersiniz yatırım yapmalı mıyım yoksa yatırdığımı kurtarıp bırakmalı mıyım?

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar, çok fazla söylenti dolaşıyor ve benim de güvenim azaldı açıkçası. Benim önerim yatırım yapmadan devam etmeniz ve size vaat edilen tüm miktarı çekmeniz. Ekstra yatırım, risk demek şu saatten sonra bana kalırsa. Tabi yine de karar sizin.

 7. Hatice Bu yorumu yanıtla

  Merhaba batuhan bey bende çiftlik banka bir yıl önce üye oldum henüz yatırım yapamadım server 1 e üye olmuştum sonra tlfonumdan kaynaklı bi sorundan dolayı girememiştim aradan bir kaç ay geçti tekrar üye olmak istediğimde numaramın kayıtlı olduğunu söyledi sistem şifremi unuttuğum için giremiyordum mesaj attım uzun bi süre cvp gelmedi facebook sayfasına yorum yazdım engellediler tekrar msj attığım da cvp geldi bu şekilde sorunumu anlattım msjda bana uzun süre giremediğiniz için üyeliğiniz iptal edilmiştir denildi bu sizin sorununuz malesef yapacak birşey yok dediler.peki ben yüklü miktarda para yatırmış olsaydım çiflikbanka benim sonum yine de bu şekildemi olacaktı yoksa para yatırdım diye benimle ilgileniceklermiydi? Geçen ay tekrar bi uğraşayım dedim çifliğim açıldı üretimim durmuş tekrar mesaj attım hani siz böyle diyordunuz diye cvp yok oyüzden yatırım yapamadım hakkımda böyle hayırlıymış demekki 1 yıl önce çiftlikbankla aynı anda tanıştığım kumbara kutum a yatırım yapıyorum şuan oyun oynama felan yok günlük hesabıma yatıyor para üstelik kârı daha fazla üye paralarıylada ek kazanç sağlıyorum hiç bir sorun yaşamadım bu güne kadar herkese tavsiye ederim uzun oldu ksbkmayın

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhaba, çiftlikbank’ta bazen iletişimsizlik oluyor ve maalesef yardımcı olmuyorlar. Muhtemelen siz de o anlara denk gelmişsiniz. Belki de sizin dediğiniz gibi daha iyi olmuştur. Yatırım yapmış olup bu şekilde bir sorun yaşasaydınız daha çok mağdur olacaktınız. Bu konuda net bir bilgiye sahip değilim. Bahsettiğiniz diğer sistem hakkında hiçbir bilgim olmadığı için o konuda da bir şey söyleyemiyorum ancak internette pek olumlu yorum göremedim. Uzun süredir yayında olan bir sistem ancak sona yaklaşıyor gibi görünüyor. Tabii ki bu sistem hakkında bilgi sahibi olmadığım için net bir şey söylemem mümkün değil. İyi çalışmalar 🙂

 8. Meltem abay Bu yorumu yanıtla

  Son zamanlarda gazete ve bazı haber sitelerinde pek hoş olmayan haberler yapıldı çiftlikbank hakkında. Bir yatırımcı olarak endişeliyim bu konuda siz ne düşünüyorsunuz Batuhan Bey?

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar, bu haberleri bende çok sık görmeye başladım ancak çiftlikbank’ın kendi sayfalarında üretimlerine dair olsun, yasal işleyişe sahip olduklarına dair olsun birçok belge ve kanıt paylaşılıyor, paylaşılmaya da devam ediyor. Bir yatırımcı olarak benim de içimde şüpheler doğmadı değil ancak şu an çiftlikbank’ta finansal olarak her şey tıkırında görünüyor. Yine de yeni yatırımcı olmayı düşünen kullanıcıların tekrardan düşünmelerinde fayda var diyebilirim. Sistemin yönetimiyle bir alakam olmadığı gibi şirketle olan bağım sadece yatırımcı şeklinde bu yüzden de net olarak bir şey söylemem maalesef mümkün değil.

   Ticari olan her şey risk içeriyor, çiftlikbankta risk içeren bir yatırım aracı diyebiliyorum sadece. Bol kazançlar dilerim.

  • Mesut Bu yorumu yanıtla

   Meltem hanım batuhan beye sormuşsunuz ama bende yorum yapayım 🙂 Bende yatırımcıyım o haberlerden sonra milliyet.com.tr dede haber çıktı http://m.milliyet.com.tr/amp/ucuz-et-ve-sut-uretimi-icin-ciftlikbank-istanbul-yerelhaber-2426578/ buda linki burdaki haberde yeni bir yatırımdan bahsediyor, benim şuan çiftlik banktan yana bir korkum yok. adamların kaçmak gibi bir niyeti olmadigina kanaat getirdim ancak ben maliyeden korkuyorum hesapları incelemeye alıpta dondurursa ozaman patlar. 🙂

   • Batuhan Bu yorumu yanıtla

    Yanıtınız için ben de teşekkür ederim hocam. Daha öncesinde bu tarz iyi kazançlar vaat edip sonrasında hüsranla sonuçlanan şirketler dolayısı ile maalesef hep bir korku içindeyiz. Umarım korkulan olmaz. Maliye konusu benim de ara sıra aklıma gelen bir konu açıkçası ama ne olacak bakalım. İyi kazançlar 🙂

   • Meltem abay Bu yorumu yanıtla

    Mesut bey ve batuhan bey, teşekkür ederim. belirttiğiniz haberi okudum içim biraz daha rahatladı ama yinede insan çekiniyor. Bilgilerinizi paylaştınız teşekkür ederim

 9. Batuhan Bu yorumu yanıtla

  2-3 haftada bir ödeme alıyorum fakat eklemeyi unutuyordum. 17 Kasım 2017 tarihli yeni bir çiftlikbank ödeme kanıtı ekledim

 10. Ahmet Şimşek Bu yorumu yanıtla

  Umuyorum ki uzun yıllar boyu bu sistem devam eder. 5 aydır sistemin içindeyim. Yatırımımı geri aldım şu anda her geçen gün kazandığım miktar bana kâr olarak dönüyor

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Şuan için bir sorun görünmüyor çiftlikbankta umarım dediğiniz gibi yıllarca devam eder. İyi kazançlar dilerim 🙂

 11. mesut Bu yorumu yanıtla

  Merhaba siteye yatırım yaptım vaat ettiklerini veriyorlar ama 6000 tl yatırdım ayda yaklaşık 1170 tl getiri oluyor. Risk aldım umarım patlamaz zira şu 5 ayı geçirip verdiği alsam gene mutlu olacagım :-), oyun uykularımı kaçırıyor, her telefondan oyuna tıklamamda acaba yerinde duruyormu diye kendi kendime gülüyorum :-), oyun 1 yıl devam ederse yaptıgım en iyi yatırım diyecegim ama patlarsa birbardak soguk su içip hakettin sen bukadarda aptal olunurmu demekten başka çare yok, zaten tecrübe hayatta yediğin kazıkların bileşkesidir 🙂

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar, gerçekten büyük bir yatırım yapmışsınız. Ben o kadar büyük bir yatırıma cesaret edemezdim açıkçası. Umarım ödemenizin ve sitenin vaad ettiği kazancın tamamını alabilirsiniz. Şu an için düşündüğümüzde her geçen ay yeni bir çiftlik yatırımı yapılıyor ve şirketin kar oranı günden güne daha da artıyor. Kötü durumda giden hiçbir şey yok. Umarım ki bu şirket yıllar boyu bu şekilde devam eder ve başarılı bir şekilde başarılarına başarı katar.

   Birçok yatırımcı -bunların içinde bende dahilim- bir gün sitenin bir anda kayıplara karışmasından korkuyor ancak düşündüğümüzde bu şirkete bağlı her çiftliğin adresleri mevcut istendiğinde gidip ziyaret etmek de mümkün ve Çiftlikbank ürünlerini satan şarküteriler birçok şehirde her geçen gün açılıyor. Olası bir sorunda muhattap bulma konusunda sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum. Bol kazançlar dilerim 🙂 Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim

   • Mesut Bu yorumu yanıtla

    Batuhan bey, yatirim yapilan miktarlar dudak uçurtucu evi arabayı
    satip yatiranlar duydum. bi elektronik mühendisiyle görüşmüştüm, 27 tl civarinda yatirim yapmis yatirdiginin %80 kadarini geri çekmiş, kendisi 5-6 ay daha yatrim yapip, başka yatirim yapmayacagini soyledi firmayi heryönden arastirmislar, gerçekten reel yatirimlari var. Tabi giren para miktarı çok büyük bunun nekadarı yatırıma gidiyor biz bilemiyoruz, ben ana parayi aldiktan sonra %50 sini çekip kalanini tekrar yatiracagim gerisi kısmet, yatirim için bitcoin madenciligine başladim hesaplarim tutarsa, çiftlik bankla aynı getiriyi saglayacaga benziyor, tabi bundada sahte siteler mevcut ben gerçek bi siteye 110 dolar yatirip şuan deneme yapiyorum. Lafı uzatip konuyu dagıttım kusura bakma. İyi Günler.

    • Batuhan Bu yorumu yanıtla

     Ben de çok ciddi yatırım yapanları duydum hatta işini bırakıp sadece bu sistem üzerinden gelir elde edip ev geçindirenleri de duydum. Umarım herkesin planladığı gibi işler sistem hiçbir sorun oluşmadan. Bitcoin olayını bende çok duyuyorum ancak gerçekten çok büyük yatırım istiyor. Birkaç sene öncesine göre günümüzde daha zor diye duydum. Detayı konusunda bilgim olmadığı için o konuda bir şey söyleyemiyorum. Tekrardan bol kazançlar dilerim, umarım her şey planladığınız gibi gider hocam. İyi çalışmalar 🙂

 12. Melih Bu yorumu yanıtla

  Kendimi riske atmayacak kadar ufak bir miktar yatırım yaptım. Her ay ödeme alıyorum önümüzdeki ay yatırdığımı tamamen alıp kar etmeye başlayacağım. Herşey çok güzel ek yatırım yapmak istiyorum ancak diğer yandan da korkuyorum. Kazanalım derken elimizdekinden de olmayalım. Şu an için herşey çok güzel ilerliyor. Teşekkürler çiftlikbank. Yazınız sistemi bilmeyenler için çok yararlı olmuş. Hayvan kar oranı hesaplamayı öğrendim sayenizde

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar, şirket politikasına göre olası bir iflas durumunda yatırılmış ana paraların ödeneceği söyleniyor ama ticari olan her şeyde bir risk vardır tabii ki. Yatırımları yaparken maddi olarak çok sıkıntıya girmeyecek şekilde ufak yatırımlar ile başlamakta yarar var. Daha sonrasında sistemden kazanılan para ile yeni hayvanlar alınarak parayı daha fazla katlayarak da devam etmek mümkün. Bol kazançlar 🙂

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Merhabalar bu mümkün fakat iyi bir kazanç elde etmek için aylar boyunca hiç para çekmeden oyunla ilgilenmeniz gerekiyor. Oyuna başladığınızda hediye olarak verilen tavuk hatırladığım kadarıyla ayda 3 tl kazandırıyor ve bu fazlasıyla düşük bir miktar. Ufak bir yatırımla daha iyi değerler kazanmak mümkün.

 13. Alperen Bu yorumu yanıtla

  Ben kullanıyorum anında ödeme yapıyor bu çok güzel umarım çiftlik bank sorun çıkmadan uzun yıllar böyle devam eder

  • Batuhan Bu yorumu yanıtla

   Yorumunuz için teşekkür ederim, yatırımları gerçek olduğu için kolay kolay sorun yaşayacaklarını sanmıyorum ama elbet bir risk vardır tabiki. İyi çalışmalar

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)