--

Herkese merhaba!
Bu yazım sık sık internetten alışveriş yapanları ilgilendiriyor. Eğer internetten indirim kovalayan ve tüm fırsatları değerlendiren bir kullanıcıysanız, beklediğiniz ürünü Artıway ile biraz daha ucuza getirebilirsiniz!

Artıway Nedir?
Artıway birçok e ticaret sitesini bünyesinde barındıran ve alışverişlerinizde yaptığınız ödemenin bir kısmını geri almanızı sağlayan bir sistemdir.

Artıway ile nasıl kazanılır?
Tek yapmanız gereken alışveriş yapacağınız mağazanın artıway’de olup olmadığını kontrol etmek. Eğer istediğiniz mağaza sistemde bulunuyorsa Artıway kullanarak istediğiniz mağazaya geçiş yapın ve alışverişinizi yaptıktan kısa bir süre sonra bonusunuz artıway hesabınıza yansısın.

Alışveriş yaptım ama bonus gelmedi
Bu sistem teknolojik altyapıyı kullanarak çerezler vasıtası ile yaptığınız alışverişi takip etmektedir. Eğer gizli sekme kullanıyorsanız, reklam engelleyici programlar kullanıyorsanız ya da mağazaya tıkladıktan sonra çok fazla süre geçirip alışverişi yaparsanız işlem yansımayabilir. Sepetinizi düzenledikten sonra mağazaya geçiş yaparak ödemenizi yaptığınızda bonusların yansıma süresi ve doğruluğu artacaktır.

Kazandığım parayı nasıl alabilirim?
Kazandığınız parayı çekebilmeniz için en az 30 TL biriktirmiş olmanız gerekiyor. Ödemenizi banka hesabınıza ya da ininal kart kullanıyorsanız ininal kartınıza alabiliyorsunuz.

Hangi mağaza ne kadar kazandırır? Hangi mağazalar var?
Birçok mağaza bonus kazandırmak için bu sistemde bizi bekliyor. Her mağazada bonus oranları farklılık gösterse de oldukça avantajlı olduğunu söyleyebilirim. Yerli alışveriş siteleri olduğu gibi yurt dışı bazlı alışveriş siteleri de bonus kazandırıyor. Bunlara örnek vermem gerekirse; Hepsiburada, N11, Teknosa gibi yerli mağazalar dışında Aliexpress, Gearbest ve daha birçok mağaza geri ödeme için hazır olarak bu sistemde bizi bekliyor.

Hangi koşullar bonus almayı engeller?
Reklam engelleyici programlar kullanmak, tarayıcının çerezler özelliğini kapalı tutmak, aldığımız ürünü iade etmek ya da satın alma işleminde çok zaman harcamak bonus almamıza engel olan durumlar arasında bulunuyor. Mobil uygulamalardan yapılan alışverişler maalesef bonus kazandırmıyor.

Siparişimi artıway kullanarak yaparsam ürün fiyatı artar mı ya da kargo daha mı geç gelir?
Artıway kullanarak yaptığınız siparişlerde hiçbir fiyat artışı olmayacak aksine geri ödeme ile daha avantajlı bir alışveriş yapmış olacaksınız. Kargo ve sipariş durumu ile ilgili her şey normal düzeninde işleyecektir. Bu sistemin fiyata ya da başka bir koşula etkisi yoktur sadece daha avantajlı alışveriş yapmanızı sağlar.

Bazı mağazalarda farklı ürün kategorileri farklı bonus oranı sunuyor
Birçok mağaza her üründe bonus veriyor olsa bile bazı mağazalarda kategori sınırlaması olabiliyor. Örneğin elektronik ürün kategorisinde bonus daha fazla iken farklı bir kategoride bonus oranı düşük olabiliyor. Bu da mağaza sayfasında bilgilendirme olarak yer alıyor.

10 TL Hoşgeldin bonusu ile başlayın!
https://www.artiway.com.tr/?r=5820337
Bu linkten kayıt olduğunuzda 10 TL’lik bonus ile başlamış olacaksınız. Kampanyayı kaçırmayıp hemen üye olursanız sadece 20 tl geri ödeme kazandığınızda, ödeme alma hakkınız olacaktır.
Siz de kayıt olduktan sonra arkadaşlarınızı davet ederek arkadaşlarınıza 10 tl bonus kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda davet için, davet eden de kazanç elde etmekte.

Bu sistem hakkında sorularınızı yorum olarak eklerseniz bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışacağım.
Bol kazançlar!

Bu yazıya 2 kişi yorum yapmış

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)