--

Herkese merhaba!
Uzun süredir yeni bir internetten kazanç sitesi tanıtmıyorum artık zamanı geldi diye düşündüm 😀

Bu sistem ADSlira ismiyle oluşturulmuş bir Türk sitesi. Yatırım yapmanıza gerek kalmadan yalnızca üye olup günlük olarak bonuslara ve günlük puan toplama butonuna tıklamanız yeterli oluyor. İlk kayıt olduğum anda bonus ve puan butonlarına tıkladıktan sonra toplamda 20 kuruş kazandım. Kulağa çok düşük bir ücret gibi gelse de eskiden yabancı PTC (tıklama başına kazandıran kazanç siteleri) sitelerinde günlük 5-6 kuruş kazanmak bile muhteşem bir kazanç olarak sayılıyordu. Bence yatırım yapmadan kazanç sağladığı da göz önünde bulundurulursa oldukça iyi bir ücret diyebilirim. Günlük yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Bonus puanlar ile günlük kazancınızı arttırmanız mümkün
Ortalama 3 saatte bir sıfırlanan bonus puan butonuyla 10 ila 160 puan arasında ek puan kazanabiliyorsunuz. Anladığım kadarıyla her 10 puan 1 kuruşa denk geliyor. Günde 50 puan kazansanız bonustan günlük 5 kuruş ekstra kazanç sağlamış olacaksınız demektir.


Sitenin oldukça basit bir arayüzü olduğunu söyleyebilirim. Sol taraftaki menüden sayfalar arasında dolaşabiliyoruz. Puan topla kısmında günlük olarak tıklayarak alabileceğiniz puan butonları ve puanlarınızı TL’ye dönüştürebileceğiniz buton bulunuyor. Yine sol menüde yer alan Bonus Puan ile ortalama 3 saatte bir yenilenen puan butonuyla ekstra gelir elde edebiliyorsunuz.

Minimum 10 TL kazandığınızda bu parayı Papara hesabınıza çekebiliyorsunuz. Her getirdiğiniz referans üye ile de o üyenin işlemlerinden %25 gelir elde ediyorsunuz. Referans linkinizi sol menüde yer alan “üyelerim” kısmından alabilir, linkinizden kayıt olan üyelerin listesini görebilirsiniz.

ADSLira Güvenli mi?
Henüz çok yeni bir sistem olduğu için bunun yanıtını vermek zor ancak şu an için şahsi tahminimce ödeme yapacaklarını düşünüyorum. Ödeme aldığımda sizin için bir ödeme dekontunu da bu yazıya ekleyeceğim. Yatırım yapmaya gerek olmadığı için güvenli olmasa bile kaybımız yalnızca günlük birkaç dakikamız olacaktır. O yüzden denemeden zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.

ADSLira Nasıl Gelir Elde Ediyor?
Site sahibinin yapmış olduğu duyuruya göre reklamlardan elde edilen gelirlerin kullanıcılar arasında paylaşıldığı söyleniyor. Bir web sitesi sahibi olarak yalnızca bu gelirin yeterli olmayacağını düşünsem de üyeler arttıkça yeni bir gelir sistemi kuracaklarını düşünüyorum. Henüz çok yeni bir site olduğu için zamanla oturacaktır.

Her sistemin bir sonu olduğunu düşünerek bu sistemin de sonu olduğunu düşünerek hareket etmek bizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır 🙂

Siz de bu sisteme kayıt olmak isterseniz buradan kayıt olabilirsiniz: https://www.adslira.com/uye/103261

Kayıt esnasında SMS kodu göndererek kaydınızı onayladığınız için doğru numara kullanmanızı tavsiye ederim 🙂

Bol kazançlar!

Bu yazıda 1 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz