Uygulama hakkında detaylı bilgi ve indirme linki için: http://www.batuhankilinc.com/internetten-para-kazanmak/kazancli-futbol-kazanc-uygulamasi-guvenli-mi.html

Kazançlı futbol uygulamasıyla ilgili duyurular ve haberler bu sayfa üzerinden yapılacaktır. Bu sayfayı sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederim.

11 Eylül 2019 Tarihli duyuru:

Mail adresimi kullanarak gönderdiğiniz soru ve şikayetlere aynı gün yanıt vermeye çalışıyorum ancak bu mailler gereksiz kutunuza düştüğü için mailler görülmüyor. Lütfen gereksiz kutunuzu sık sık kontrol edin.

12 Eylül 2019 Tarihli duyuru:
Gelir gider dengesini sağlamak amacı ve uygulamanın ömrünü uzun tutmak adına ne yazık ki yarından itibaren kazançları düşürmek zorundayız. Bu gece saat 12’den sonra yeni kazanç değerleri aktif hale getirilecek ve ilk seviyelerde seviye başı 75 kuruş kazanılmaya başlanacak ve kademe kademe artacaktır. 7 seviye ve sonrasında ise seviye başı 1 TL kazanılacaktır. Uygulamamız sizlerin uygulama üzerindeki hareketleriniz üzerine gelir elde etmekte ve bu geliri paylaşmaktadır. Şu an için gider oranı gelir oranından yüksek olduğu için uygulama devamlılığı sağlıklı bir şekilde olmamaktadır. Ödeme yapamayarak sizi de mağdur etmemek için kazançları bir miktar düşürerek uygulamayı devam ettirmek istiyoruz. Anlayış göstereceğinizi umut ederek iyi kazançlar dileriz.

Yorum olarak uygulama hakkındaki fikir ve görüşlerinizi iletebileceğiniz gibi sorularınızı da iletebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)