Uygulama hakkında detaylı bilgi ve indirme linki için: http://www.batuhankilinc.com/internetten-para-kazanmak/kazancli-futbol-kazanc-uygulamasi-guvenli-mi.html

Kazançlı futbol uygulamasıyla ilgili duyurular ve haberler bu sayfa üzerinden yapılacaktır. Bu sayfayı sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederim.

11 Eylül 2019 Tarihli duyuru:

Mail adresimi kullanarak gönderdiğiniz soru ve şikayetlere aynı gün yanıt vermeye çalışıyorum ancak bu mailler gereksiz kutunuza düştüğü için mailler görülmüyor. Lütfen gereksiz kutunuzu sık sık kontrol edin.

12 Eylül 2019 Tarihli duyuru:
Gelir gider dengesini sağlamak amacı ve uygulamanın ömrünü uzun tutmak adına ne yazık ki yarından itibaren kazançları düşürmek zorundayız. Bu gece saat 12’den sonra yeni kazanç değerleri aktif hale getirilecek ve ilk seviyelerde seviye başı 75 kuruş kazanılmaya başlanacak ve kademe kademe artacaktır. 7 seviye ve sonrasında ise seviye başı 1 TL kazanılacaktır. Uygulamamız sizlerin uygulama üzerindeki hareketleriniz üzerine gelir elde etmekte ve bu geliri paylaşmaktadır. Şu an için gider oranı gelir oranından yüksek olduğu için uygulama devamlılığı sağlıklı bir şekilde olmamaktadır. Ödeme yapamayarak sizi de mağdur etmemek için kazançları bir miktar düşürerek uygulamayı devam ettirmek istiyoruz. Anlayış göstereceğinizi umut ederek iyi kazançlar dileriz.

30 Eylül 2019 Tarihli Duyuru:
Gelir gider dengesini korumak adına seviye bazlı kazançlar artış ya da azalış gösterebilir. Şu an için dengeyi sağlamak adına yeni kayıt olan üyelerimiz seviye başı 50 kuruş kazanacaktır. 3. seviye ve üstünde kazançlarda artış olacaktır. İyi kazançlar.


8 Ekim 2019 Tarihli Duyuru

Uygulamanın Google tarafından verilen reklam hizmeti ihlal gerekçesiyle durdurulmuştur. İhlalin sahte reklam tıklamaları olduğu bilgisi verilmiştir. Bu durum çözülene kadar uygulama kazandırmayacaktır. Mağduriyeti gidermek adına 5 TL ve üzeri bakiyesi olan hesap sahiplerinin iletisim@batuhankilinc.com mail adresine mail atmasını ve yanıt için gereksiz kutularını sık sık kontrol etmesini rica ederim.


Yorum olarak uygulama hakkındaki fikir ve görüşlerinizi iletebileceğiniz gibi sorularınızı da iletebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi hemen alttaki kutuya yazazarak gönderebilirsiniz. (Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir)